חותמות תוך 2 דקות - בהתחייבות!

חותמות בהזמנה אישית מוכנות תוך 2 דקות

חותמות גומי מלבניות

כל המחירים כוללים מע"מ וכוללים מקסימום שורות לחותמת ללא הגבלה או תוספת עבור שורות נוספות.
שלחו במייל את תוכן החותמת- קבלו מייד הגהה .אשרו – וזהו !!! חותמת מוכנה כבר ממתינה לכם

תהליך הזמנת חותמות: מזינים טקסט לחותמת מקבלים אישור במייל מאשרים או מתקנים והחותמת מוכנה. ניתן לשלם עבוא החותמת גם באיסוף
כל מחירי החותמות כוללים מע"מ

חותמות כי אומנות היעילות והמקצוענות באים יחד. חותמות ב2 דק' הן מענה טכנולוגי מבריק לכל מטרה שאתם הצבתם מולכם, בין אם בתחום מקצועי או אומנותי."חתום ונעול" נולד כדי לתת מענה ברמת מקצוענות עולמית ויצירתיות ייחודית בזמן הכי מהיר בארץ. השגנו את המטרה הזאת בזכות טכנולוגיית לייזר שהבאנו איתנו מאירופה ומסירות לחלום שלנו. אנחנו דוחפים אתכם ואת עצמינו להיות מנצחים כי זה הסיפוק הכי גדול בחיים! הדרך שלכם כעת להשיג ניצחון היא להעניק לעצמכם את החותמות הכי איכותיות בזמן הכי קצר שמאפשרת לנו הטכנולוגיה של היום. החותמות שלנו מגיעות במחיר שורה אחת לכמות קסימלית של שורות ללא תשלום נוסף. כי כיף לנו לפנק אתכם.

עסק או עורך דין חדש? מזל טוב, גאים בהצלחה שלך ומכבדים אותך בחותמת אישית שכוללת את שמך ומספר רישיון עריכת דין או לסירוגין שם העסק ומס' עסק. עלו והצליחו!

כשמדובר באירוע של פעם בחיים ובייחוד ביום שכולו אהבה אנחנו משקיעים ביצירה ייחודית של חותמות לחתונה בעיצוב אישי. חותמות אישיות לחתונה שמשאירות זיכרון יפייפה מיום בלתי נשכח. את החותמות לחתונה נוכל לעצב יחד בהתאמה לכרטיסי ההזמנה שבחרתם.

בשבילנו ספר הוא אוצר ועל אוצרות יש לשמור ובעיקר להתלהב בהם. כבר במאה ה-15 הלטינים חשבו על זה ואמרו "אקס ליבריס" בתרגום – מספריו של.. אנחנו מעבירים זאת אליכם. החותמות לספרים נועדו לשייך את הספרים לבעליהם הפרטיים ולדאוג לספרים בספריות. הוסיפו את שמכם או לסירוגין את שם הספרייה ותיצרו אוסף רשמי. לחותמות מומלץ להוסיף סמל מייחד ואותו נוכל לעצב יחד מדמיונכם.

נוחות, ניידות, זריזות ואיכות – אלו הן תכונות אופי שדורש כל מקצוען ואנחנו מעניקים. שתי שורות דיו לכל בקשה. מתאים לאנשים בתנועה. אנחנו חוסכים לכם מקום (גם ככה התיק מפוצץ) מראה צעיר וחדשי ובעיקר משיכת יד אחת ו.. חתום ונעול!

סטייל זה דרך חיים והניידות חשובה לא פחות. למה לא להוריד שתי ציפורים במכה אחת? חותמות העט כוללים בתוכם מספיק מקום לשם האדם, תיאור העסק ומספר רישוי. אנחנו מייחדים כל מוצר שאתם מבקשים ולכן מעניקים גם את ההזדמנות לחרוט על העט לוגו או סמל גרפי כי איכות וייחודיות באים יחד.

חותמות לכל סוגי המתכות. החותמת מגיע עם דיו מיוחד למתכות וכרית דיו נקייה. עליכם למרוח את הדיו על הכרית בשמירה על כמות מספיקה אך לא מוגזמת ולאחר ההחתמה להמתין כ50 שניות לייבוש מוחלט. צאו לדרך וזכרו, את הכרית והגלופה יש לשטוף לאחר כל החתמה!

בא לכם לחדש משהו בבית? או שאולי התחשק לכם לעסוק באומנות מעץ אבל חריטה זה לא אתם? אה, בעצם זה לעסק! אנחנו מייצרים חותמות איכותיות לכל דרישה. בתוך הערכה תמצאו דיו מיוחד וכרית נקייה נפרדת לדיו שבעזרתם קורה הקסם. לאחר ההחתמה חשוב להמתין כ50 שניות לייבוש מוחלט. את הכרית והגלופה שיטפו במים כדי לשמור על איכות ולהעריך את חיי הכרית.

לכל שימוש על בד ודיסק. את החותמות אפשר לעצב בהזמנה אישית במקסימום שורות לחותמת עם לוגו או סמל ללא תשלום נוסף. החותמות לבדים ודיסקים מגיעות עם כרית נקייה נפרדת ודיו מיוחד. את הדיו יש למרוח על הכרית ואז להחתים. המתינו כ50 שניות עד לייבוש מוחלט. לאחר ההחתמה חשוב לשטוף את הכרית ואת הגלופה כדי לשמור על איכות ולהעריך את חיי הכרית.

בזכותנו אפשר לא רק בסרטים. חותמת מסתורית בעיצוב אישי מיד בדרך. מדובר בדיו מיוחד שרואים רק מתחת לאור אולטראסגולי. מתאים מאוד במועדונים למעקב יציאה וכניסה. חותמות עם דיו סמוי נוהגים לנצל כבר שנים בשימוש על מסמכים חסויים ומכתבים פרטיים. תרשימו בסודיות…

גם כאן אנחנו מובילים ומציעים חותמות איכותיות ומקצועיות להחתמה על גומי ונייר כרומו. את החותמות אפשר לעצב לפי כל בקשה ולשלב בין לוגו למילים. החותמות לגומי ונייר כרומו מגיעות עם כרית נקייה נפרדת ודיו מיוחד. את הדיו יש למרוח על הכרית ואז להחתים. המתינו כ50 שניות עד לייבוש מוחלט. לאחר ההחתמה חשוב לשטוף את הכרית ואת הגלופה כדי לשמור על איכות ולהעריך את חיי הכרית.

בכל גודל לפי כל בקשה. אנחנו אוהבים לשמור על אטרקטיביות ולרוץ עם הקידמה לכן פיתחנו חותמות QR לכל בקשה. זה אפשרי גם אם אינכם יודעים איך ליצור את הקוד. אנחנו ניצור אותו עבורכם. אין סיבה לדאגה רק שילחו לנו את הפרטים שיופיעו בקוד ואנו נקודד וניצור בשבילכם חותמת מגניבה.

חותמות תאריך ונומרטור

חותמות תאריך או בשמה האחר תאריכון מורכבות מכיתוב קבוע ומשורה של תאריך שמשתנה בכל יום. תכוונו ותחתמו. במידה ואין צורך בכיתוב אנחנו מציעים את הנומרטור. מלבד שהוא מגיע עד שמונה ספרות הוא גם מתכוונן באופן עצמאי. קבעתם מספר התחלתי וממנו הנומרטור מתקדם בכל חתימה. אם כי חשוב לציין שהנומרטור לעומת חותמות תאריך הוא חותמת מאסיבית להחתמה מסיבית.

חותמות מסיביות. חותמות גדולות ויקרות יותר לשימוש ממשלתי יותר מאשר משרדי. משומשות בעיקר במשרדי בנקים, עירייה, משרדי ממשלה ומכס. חותמות אלו נמצאות במלאי מוגבל ולכן יש להיוודע קודם מולנו במידת הצורך.

חשוב לנו שתזכרו לשלוח במייל את הגרפיקה הרצויה באיכות הכי גבוהה כדי שנוכל לספק בנאמנות את החותמות הטובות ביותר, כי איכות זה בסיס להצלחה.

שעות של מסירות ומענה:
אתם מוזמנים לבוא לבקר אותנו ב- הרא"ה 3 רמת גן,
"חתום ונעול" תמיד שמחים לארח ולרצות בימים:

'א' ב' ג' ד' ה מהשעה 9 בבוקר עד השעה 17:00

יום ו' – סגור איזה כיף לנו

תתקשרו ומיד נענה לטלפון: 03-6733770
לרשותכם המייל של מירה (האומנית והבעלים): mira@stamp2go.co.il
כי חשוב לנו שתיצרו איתנו קשר בדרך שהכי נוחה לכם 🙂

משלוחים
לפעמים לא צריך לצאת למסע כדי להשיג איכות. המשלוחים שלנו בכל רחבי גוש דן מגיעים תוך שלוש שעות עד אליכם הישר לידיים.
כי הזמן שלכם שווה כסף!

דילוג לתוכן