חותמות תוך 2 דקות - בהתחייבות!

מי אנחנו

חותמות תוך 2 דקות בטכנולוגיית לייזר, הטובות ביותר בעולם, עכשיו בישראל

חותמת תוך 2 דקות, כי הזמן שלכם באמת שווה כסף, גם שלנו.

אז איך הכל התחיל?

לפני שנים רבות הייתי זקוק לחותמת בדחיפות על מנת להפקיד צ'ק. הפכתי את כל גוש דן פשוטו כמשמעו על מנת למצוא עסק לחותמות אשר יוכל לספק לי חותמת במקום, תתפלאו לא מצאתי.

ואז נפל לי האסימון , בטוח שיש עוד הרבה אנשים כמוני הזקוקים לחותמת בדחיפות ללא פשרה על איכות החותמת, בדקתי בארץ אפשרויות מבין כל טכנולוגיות יצור חותמות הקיימות בארץ ועדיין לא הייתי מרוצה.

פניתי באמצעות האינטרנט ליצרן מכונות לייזר ליצור חותמות באוסטריה על גבול גרמניה בדיעבד גיליתי כי כבר בניסיון הראשון הגעתי ליצרן מכונות הלייזר המוביל בעולם.

לאחר דין ודברים הצלחנו להביא את מכונת הלייזר לארץ לאחר שראינו ובדקנו אותה במפעל עצמו. לעולם לא אשכח את הרגע שראיתי את מכונת הלייזר בפעולה מייצרת חותמת.

משך זמן הפעולה ליצור חותמת ארך בדיוק 20 שניות , היה זה רגע מכונן מבחינתי בו הבנתי שבמוקדם או במאוחר זו תהיה הטכנולוגיה המובילה ,ואנו חייבים להיות הראשונים והמובילים בתחום, פשוט הגיע הזמן לעבור מכרכרות למכוניות.

מאז ועד עכשיו הספקנו לשדרג את המכונה להחליפה לעוצמתית יותר ולהבין כי נקרתה בפנינו הזמנות עסקית שלא פספסנו . כיום אנו משרתים עשרות גופים ואנשים פרטיים , כשאני אומר אנו הכוונה היא לאשתי מירה ואני יוסי ולעיתים בשעות הלחץ גם יהודה נקרא לדגל.

דילוג לתוכן